7 Sacred Stones That Can Help You Financially (2023)

7 świętych kamieni, które mogą ci pomóc finansowo (2023)


Kredyt - Usuń rozpryski 


Korzystne kryształy mogą pomóc nam kultywować nasze własne poczucie prawdziwego bogactwa i spać spokojnie w naszej własnej, unikalnej wersji bogactwa, a nie tylko przynosić więcej pieniędzy na nasze konta bankowe. Każda osoba ma swoją własną, niepowtarzalną historię finansową i zestaw aspiracji.


Które kryształy zatem powinieneś przywołać, jeśli chcesz przynieść pieniądze? Należy pamiętać, że sceptycyzm wobec obfitości energii może mieć korzenie duchowe lub emocjonalne. 

Viking jewelry

Warto zauważyć, że mówiąc o „mocy kryształów do bogactwa”, mamy na myśli także wiarę w siebie, eliminację ograniczeń nadziei i odkrycie miejsca wdzięczności, wewnętrznej siły i osobistej mocy. Może być dla nas zaskoczeniem, co się dzieje, gdy kultywujemy wszystkie te składniki i przekazujemy nasze nadzieje kosmosowi. Do rozważenia, oto kilka wspaniałych, wysokiej jakości kryształy to nie rozbije banku:


1) Cytryn

Citrine jewelry

Kamień kupiecki z kryształu cytrynu jest tutaj, aby odwrócić powszechne przekonanie, że pieniądze i bogactwo są z natury złe. Złoty blask cytrynu reprezentuje przypływ mocy, dobrej energii i usunięcie wszelkich blokad w czakrze splotu słonecznego. Możemy zacząć błyszczeć, kiedy połączymy się z naszym wewnętrznym poczuciem silnej mocy, kiedy uwolnimy się od zwątpienia, które nas powstrzymuje, i kiedy podejdziemy do życia z żywym i żywym poczuciem optymizmu.
2.) Piryt 

Pyrite

Pomimo trudności na drodze do bogactwa, przynoszące szczęście właściwości Pirytu pomogą Ci przetrwać. Wystarczy jedno spojrzenie na ten błyszczący, optymistyczny klejnot, aby zrozumieć, dlaczego nazywa się go „Złotem głupców”. Jednak piryt nie jest materiałem naiwnym. Mówi się, że jeśli masz jakiekolwiek negatywne uczucia w stosunku do pieniędzy, ten kamień pomoże ci je uwolnić, jednocześnie pozwalając ci dostroić się do własnego dynamizmu. Świetnym sposobem na wprowadzenie tego do swojego codziennego życia jest dodanie małego kamyczka do ulubionej biżuterii z kamieniami szlachetnymi, np bransoletki z tanzanitu lub kolczyki w kształcie sztyftu. 

3) Jadeit, zielony

Jadeite Green

Zielony Jadeit, jeden z najbardziej szanowanych i poszukiwanych kamieni szczęścia, jest ceniony za swoją zdolność wywoływania spokojnego i racjonalnego myślenia. Zastosowanie zielonego jadeitu w medycynie i kulturze chińskiej ma długą i bogatą historię, a sam kamień jest źródłem rozkoszy. Jeśli chodzi o królewski blask, Zielony Jadeit może dorównać zielonemu szmaragdowi. Nawet jeśli problemy finansowe stanowią problem, delikatniejsze wibracje pomogą Ci zachować spokój. Dzięki uspokajającemu działaniu nie dokonasz pochopnych wyborów, a szczęście ułatwia przyciągnięcie bogactwa i sukcesu. Mały wisiorek z jadeitu w twoim złote łańcuchy pomoże Ci przyciągnąć szczęście.

4) Awenturyn, zielony

Aventurine Green

Korzyści płynące z obfitości energii awenturynu wykraczają jednak daleko poza dobrobyt finansowy. Zielony Awenturyn będzie Cię wspierać, jeśli chcesz czegoś więcej: miłości, niezależności, czasu, pewności siebie, duchowego dobrobytu itp. Ten uzdrawiający kryształ dla serca fantastycznie wychwytuje nasze najgłębsze, najprawdziwsze pragnienia i przekazuje je w świat. Kiedy wzmacniamy nasze własne wibracje i dostrajamy się do naszych najprawdziwszych pragnień, stawiamy się w sytuacji otrzymania tego, czego szukaliśmy. 

5) Ametyst

Amethyst

Ametyst jest znany jako kamień spokoju, więc warto go wykorzystać, jeśli chcesz zarobić więcej pieniędzy. Dzięki temu delikatnemu fioletowemu kamieniowi możemy pozostać duchowo zanurzeni nawet w obliczu kwestii praktycznych, takich jak ograniczenia budżetowe. Ametyst to świetny sposób na uspokojenie zszarganych nerwów podczas radzenia sobie z problemami finansowymi i jest szczególnie pomocny dla osób, które w rezultacie doświadczają dużo stresu i niepokoju. Ametyst jest silnym środkiem łagodzącym stres, a także pomaga ci pozostać w zgodzie z większym celem, co może sprawić, że będziesz mniej skłonny do zadowalania się sytuacjami, które nie są idealne.


6) Tygrysie oko

Tigers eye

Chociaż składanie życzeń i obserwowanie, jak rozwija się magia, to wspaniały sposób na przyciągnięcie dobrobytu do swojego życia, niezwykle ważne jest, abyś zachował stabilność, koncentrację i mechanizmy obronne na całej trasie. Błysk Tygrysiego Oka odgrywa w tym rolę. Tygrysie oko jest pełne bogatej, zaraźliwej witalności i wie, kiedy polować, kiedy odpocząć i kiedy uderzyć. Nosząc ten kamień, będziesz mógł czerpać ze swojej wrodzonej mądrości i mądrości płynącej z ziemi, co da ci solidny fundament, na którym możesz zbudować swoje życie. Aby prawo przyciągania zadziałało, musimy zachować jasność i stabilność mentalną i emocjonalną. 7) Kwarc krystaliczny

Crystalline Quartz

Kamień rozsądku, który można wykorzystać do oceny i odtworzenia koncepcji wartości. Oprócz fizycznego zajmowania miejsca, to samo mogą zrobić emocje. Pomyśl o Clear Quartz jako o dokładnym czyszczeniu, które jest wymagane, zanim będzie można powitać prawdziwe bogactwo. Świetlista, wzmacniająca siła Czysty kwarc pozwala trwale zapisać swoje zamiary w kawałku uderzająco pięknego kamienia. Ten nieskazitelny kryształ kwarcu pomoże Ci skupić się na tym, co najważniejsze i szybko osiągnąć swoje cele. 

VKNG Jewelry

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.