Często zadawane pytania

ZAMAWIANIE

JAKA JEST CENA DOSTAWY?

Standardowa międzynarodowa wysyłka śledzona kosztuje 12,90 USD
Jest ona uwzględniona w przypadku wszystkich zamówień powyżej 70 USD

Międzynarodowa dostawa ekspresowa zaczyna się od 20,90 USD (w zależności od kraju)
Jest on uwzględniony w przypadku wszystkich zamówień powyżej 200 USD

Dostawa ekspresowa jest dostępna wyłącznie w przypadku produktów przechowywanych we Francji. Jeżeli przy kasie nie jest dostępna opcja Ekspresowa, oznacza to, że zamówienie należy złożyć na żądanie (lub część zamówienia).

JAK DŁUGO TRWA DOSTAWA?

Nasze jedyne w swoim rodzaju dzieła są wykonywane przez prawdziwych rzemieślników w ograniczonych ilościach lub na zamówienie. Dzięki temu każdy egzemplarz jest wyjątkowy i najwyższej jakości. Niestety, w przypadku tego rodzaju autentycznej jakości nie można się spieszyć, dlatego możemy zagwarantować jedynie czas dostawy od 10 do 20 dni dla każdego produktu wysłanego z warsztatu na Ukrainie. Dotyczy to wszystkich produktów, na których widnieje komunikat „Wyprodukowano na żądanie”. Jednakże duża część naszych produktów jest magazynowana we Francji, z możliwością ekspresowej dostawy w ciągu 24 do 72 godzin roboczych oraz standardowy czas dostawy od 5 do 10 dni roboczych w zależności od kraju.

Mam problem ze złożeniem zamówienia?
Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep internetowy zawsze działał dobrze, mogą pojawić się problemy. Jeśli masz problemy lub potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem obsługi klienta, korzystając z naszego Skontaktuj się z nami formularz. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe.
CZY MOGĘ ZMIENIĆ ZAMÓWIENIE PO JEGO ZŁOŻENIU?
Istnieje możliwość modyfikacji zamówienia w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. W tym celu prosimy o kontakt z naszym obsługa klienta natychmiast.

Nie możemy modyfikować zamówienia złożonego 24 godziny wcześniej. W ciągu godziny od złożenia zamówienia proces tworzenia i wysyłki został już rozpoczęty, aby zminimalizować czas oczekiwania.
CZY MOGĘ MIEĆ INNY ADRES DOSTAWY NIŻ MÓJ ADRES ROZLICZENIOWY?
Tak, możemy wysłać Twoje zamówienie na inny adres niż adres rozliczeniowy, chociaż może to nieznacznie opóźnić realizację zamówienia, ponieważ zweryfikujemy adres wysyłki. Aby uniknąć opóźnień, zalecamy wysyłkę na adres, z którym powiązana jest Twoja karta płatnicza.
KIEDY DOWIEM SIĘ, ŻE MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYSYŁANE?
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, zawierającą numer śledzenia przesyłki. Oznacza to, że Twój przedmiot opuścił nasz magazyn i jest w drodze do Ciebie. Należy pamiętać, że aktywacja numeru śledzenia online może zająć kilka godzin po wysłaniu.
DLACZEGO MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO ANULOWANE?

Jeśli Twoje zamówienie zostało nieoczekiwanie anulowane, istnieje prawdopodobieństwo, że nasz filtr oszustw oznaczył Twoje zamówienie. Spróbuj ponownie złożyć zamówienie, korzystając z konta PayPal lub Skontaktuj się z nami aby zobaczyć, jak możemy rozwiązać problem.

CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacją. Możesz śledzić swoją przesyłkę bezpośrednio poprzez nasze zamówienie strona śledzenia

Lub bezpośrednio z innych usług logistycznych, takich jak stronie internetowej UkrPoshty,  Później, Lub Poczta niemiecka .

Jeszcze raz pamiętaj, że aktywacja numeru śledzenia online może zająć kilka godzin po wysłaniu.

Niestety śledzenie przesyłek wysyłanych z Ukrainy nie jest obecnie dostępne dla następujących krajów: Nowa Zelandia, Kanada, Australia i Niemcy.

CZY REALIZUJESZ ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE?

Można tego dokonać w określonych przypadkach i pod pewnymi warunkami. Ze względu na zbyt wiele nieudanych próśb, prosimy teraz o zaliczkę w wysokości 300 € na rozpoczęcie pracy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym obsługa klienta .

ZAPŁATA

JAKIE METODY PŁATNOŚCI AKCEPTUJESZ?
PRZYJĘTY
  • Wiza
  • Wiza Elektron
  • karta MasterCard
  • Delta
  • Sam
  • Maestro
  • American Express
  • PayPal
  • Przelew bankowy (na wyjątkowe żądanie) 
NIE ZAAKCEPTOWANY
  • Płatność gotówką przy odbiorze
CZY MUSZĘ PŁACIĆ CŁA I CŁA PRZYWOZOWE?

Wysyłamy do większości krajów na zasadzie DDP (opłata cła za dostawę), co oznacza, że ​​wszystkie odpowiednie podatki i cła importowe zostały już uwzględnione w ostatecznej cenie zakupu. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: Dostawa i zwroty

W bardzo rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że organy celne poproszą o płatność w celu otrzymania zamówienia. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, Skontaktuj się z nami natychmiast.

SŁUŻBY CELNE SKONTAKTOWAŁY SIĘ ZE MNĄ, PROSZE O WIĘCEJ INFORMACJI?
Proszę skorzystać z Skontaktuj się z nami formularz, aby poinformować nas o szczegółach swojego problemu, a my przekażemy Ci wszystkie potrzebne informacje.

ZWROTY

JAKA JEST TWOJA POLITYKA ZWROTÓW?

Wszystkie szczegóły naszej polityki zwrotów znajdziesz na naszej stronie Dostawa i zwroty strona.

OTRZYMAŁEM NIEWŁAŚCIWY PRZEDMIOT, CO MAM ZROBIĆ?
Czasami zdarzają się błędy i staramy się je naprawić tak szybko, jak to możliwe. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta Skontaktuj się z nami formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby rozwiązać problem. Pamiętaj, aby podczas kontaktowania się z naszym zespołem obsługi klienta podać numer zamówienia, abyśmy mogli udzielić Ci pomocy tak skutecznie, jak to tylko możliwe.